Hrvat Ivan Jurić zvanično je postao novi trener Genove.
Ovaj 40-godišnjak u novu sredinu stiže iz Crotonea, sa kojim je u prošloj sezoni napravio veliki uspjeh i izborio plasman u Seriju A po prvi put u historiji kluba.
Jurić je bivši fudbaler Genove, za koju je od 2006. do 2010. godine sakupio 84 nastupa, a u tom periodu je bio i povremeni reprezentativac Hrvatske.
Ivan Jurić će na klupi Genove naslijediti Gian Piera Gasperinija, a njegovo zvanično predstavljanje uslijedit će danas u 18 sati.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Andrija Maksimović konačno otišao
U Beogradu ostvaren rekordan transfer, ovakve cifre se ne pamte: "Lopov osjeća da mu je kraj"
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e