Hirving Lozano (20) je krilni meksički nogometaš koji se spominje kao novo pojačanje Manchester Uniteda.
Ipak, Lozano tvrdi da trenutno ima klub, iako je jasno da bi i sam on volio da pređe na Old Trafford.
"Lijepo je čuti da govore o mom prelasku u Manchester United, ali bilo bi bolje da je to činjenica", rekao je Lozano za record.com.
"Ne znam ništa o interesu Uniteda. Ako mi klub nešto kaže o tome, onda ću donijeti neku odluku, ali zasad ništa ne znam. Igrač sam Pachuce i vidjet ćemo šta budućnost donosi", dodao je.
Dopredsjednik Pachuce Andres Fasssi je nedavno rekao da su pregovori između meksičkog kluba i Uniteda u toku i da će igrač uskoro zaigrati na Old Traffordu.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Trener Borca pun pohvala
Marinović svjestan šta predstavlja Grbavica: "Željezničar igra kod kuće sa posebnim motivom"
Opet ih je naljutio
Albanci ne dolaze u Beograd zbog Vučića, u Srbiji lude: "Diktator..."
Na društvenim mrežama
Oglasio se Avdić, baš kao svojevremeno Baždar!
Slavili sa minimalnih 1:0