Pep Guardiola bi se mogao dobro obogatiti ukoliko Manchester Cityju donese povijesni naslov Lige prvaka.
City je osvajao trofeje, Premiership, ali Liga prvaka je ono što sanjaju na Etihadu.
Pep je s Bayernom osvojio tri naslova Bundeslige, ali nedostaje Liga prvaka. Svaki put su Bavarci bili blizu, no nisu uspjeli.
Sada će Guardiola pokušati da u Cityju napravi čudo, osvoji Ligu prvaka i zaradi 3.6 miliona eura bonusa. Obzirom i na visinu njegovih primanja u uogvoru sa Cityjem, mogao bi "kući pjevajući".
Dodajmo da je Pep u karijeri dvaput pokorio Evropu s Barcom, no daleko veći podvig bi bio da to uradi sa Cityjem.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Srbija sutra igra protiv Latvije
Piksi stao pred novinare u Rigi, jasniji nije mogao biti: "Daj Bože da ga više ne gledam do kraja"
S usana im se moglo pročitati šta govore
Dok je Modrić ležao na terenu ono što su uradili Jovetić i Savić je zgrozilo sve na Maksimiru!
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika