Ante Puljić, 28-godišnji fudbaler koji je rođen u Mostaru, potpisao je ugovor sa ruskim Tom Tomskom.
Iako se u proteklim sedmicama povezivao sa Steauaom, Puljić je nakon raskida ugovora sa Gentom odlučio svoju karijeru nastaviti u Rusiji i sa prvoligašem Tom Tomskom je potpisao ugovor u trajanju od dvije godine.
"Potpisao sam ugovor. Moj novi klub je Tom Tomsk", potvrdio nam je Puljić.
Prve nogometne korake Puljić je napravio u Ljubuškom, da bi potom prešao u Hajduk. Tokom karijere još je igrao za Zadar, Lokomotivu, Dinamo, Gent i Dinamo iz Bukurešta.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ubrzo će ipak sve biti kako treba
U Zagrebu ne mogu podnijeti odluku Zlatka Dalića - Odmah su Kovačević i Boban sjeli za stol s njim
Sjajan meč Grčke i Finske
Košarkaška drama u Rigi: Nije mogla bolja najava za finale Eurobasketa
Press konferencija
Musemić: Primili smo prvi gol iz penala koji je bio takav kakav je bio
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
Detalj koji je čini se odlučio sve
Srbi su izgubili protiv Finske zbog onoga što se desilo na poluvremenu meča u Rigi
Donio odluku