Kombinovani tim slavio rezultatom 5:1

Čelik ubjedljiv, hattrick Adilovića

Adnan Beganović

U prijateljskom susretu odigranom juče na Kamberović polju kombinovani sastav Čelika ubjedljivim rezultatom 5:1 savladao je Rudar iz Zenice.

Mladi fudbaleri zeničkog Čelika, te oni koji su u dosadašnjim pripremnim susretima imali manju minutažu nadigrali su zeničkog niželigaša, a posebno je raspoložen bio Hannan Adilović, koji je postigao tri gola.

Crveno-crni su poveli golom Duvnjaka, da bi Rudar veoma brzo stigao do izjednačenja. No, onda se razigrao pomenuti Hannan Adilović koji na asistenciju Tarika Adilovića ponovo Čeliku vraća prednost.

Potražite više informacija na temu WWin liga BiH:

Isti igrač nakon asistencija Duvnjaka udvostručuje prednost premijerligaša, da bi Duraković pogodio za 4:¸1, a svoju dobru partiju Hannan Adilović je krunisao trećim pogotkom za konačnih 5:1.

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.