Stefan Arbinja i Stefan Pljevaljčić nova su pojačanja Zvijezde 09 iz Etno sela Stanišić.
Prvoligaš iz Republike Srpske odlučio je pred start nove sezone svoje redove pojačati sa dvojicom novih igrača, a radi se o Stefanu Arbinji i Stefanu Pljevaljčiću.
Arbinja je u protekloj sezoni bio jedan od najboljih igrača u Glasincu i nakon zapaženih nastupa uslijedio je poziv iz Bijeljine da karijeru nastavi u Zvijezdi.
S druge strane, Pljevaljić je dijete višegradske Drine i u klubu je proveo više od deset godina.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Detalj koji je čini se odlučio sve
Srbi su izgubili protiv Finske zbog onoga što se desilo na poluvremenu meča u Rigi
Press konferencija nakon utakmice u San Marinu
Barbarezu su pojedini igrači izmamili osmijeh na lice: "Neke stvari moramo ranije raditi"
Finska slavi veliku pobjedu
Senzacija nad senzacijama, Srbija ispala sa Eurobasketa! · Udarna vijest
Ponovo je bio bez dlake na jeziku i isprozivao Piksija kao nikad prije
Ovakav udar na režim se ne pamti! Zbog ovih riječi Rade Bogdanović više neće moći na TV ekrane
Ubrzo će ipak sve biti kako treba