Ekipa Galatasaraya želi da se pojača na poziciji plejmejkera, te je oko bacila na bivšeg NBA igrača Jordana Crawforda (27).
Turski tim je jako zainteresovan za ovog Amerikanca, ali nije spreman da izdvoji veću sumu od milion dolara.
Zbog toga će Crawford najvjerovatnije karijeru nastaviti u Kini.
Crawford je u NBA ligi nastupao za Atlantu, Washington, Boston i Golden State, a igrao je još za Xinjiang Flying Tigers, Fort Wayne Mad Ants i Tianjin Ronggang.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Poznato lice na ulicama glavnog grada Srbije
Kada je on viđen u Beogradu od tog trenutka više niko ne spominje Arnautovića - On je Zvezdin san!
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Oglasio se poznati reditelj