Italijanski reprezentativac Marco Verratti tvrdi da će se vratiti u Seriju A nakon epizode u PSG-u.
Verratti je u PSG stigao 2012. godine iz Pescare i sa svojim timom je osvojio četiri uzastopne titule prvaka Francuske, a ako u budućnosti odluči promijeniti sredinu, vratit će se u Italiju.
"Dobro mi je u Parizu i želim ovdje ostati što je duže moguće. Ako jednog dana odlučim da napustim PSG vratit ću se u Italiju, ali trenutno ne razmišljam o tome. Fokusiran sam samo na PSG", izjavio je Verratti.
Također prokomentarisao je u transfer Balotellija u Nicu.
"Sretan sam što je Balotelli došao u Francusku. Nica je definitivno pravo mjesto za njega, da ponovo pokrene svoju karijeru", zaključio je Italijan.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Turska je u finalu
Grčka se večeras nije ništa pitala! Ataman obećao medalju i ispunio!
Ne stišava se bura u Srbiji
Đurović žestoko isprozivao Pešića, a onda poslao poruku i Dončiću: "Ako ti je otac Srbin, onda..."
Džikić je poznat po mislu za ironiju
"Ja sam Srbin, to je zemlja inače poznata po savršenom miru i strpljenju"
Smatraju da im je on sve "izbaksuzirao"
Srbi su našli krivca za poraz na Eurobasketu, region "cirkuza" sa izjavom Aleksandra Vučića
Nije baš previše dobro