Zanimljiv meč u Bakuu

Šehićev Qarabag se u nadoknadi spasio poraza

Prvu utakmicu današnjeg programa Evropske lige odigrali su u Bakuu Qarabag i Liberec koji su podijelili bodove (2:2).

Na samom otvaranju utakmice desilo se nešto što se zaista rijetko viđa. Gosti su poveli nakon samo devet sekundi, a strijelac gola bio je Sykora. Domaći su se od šoka brzo oporavili i u 7. minuti poravnali na 1:1 preko Michela.

Sljedeći gol viđen je tek u 68. minuti kada je pogodio iskusni i pomalo zaboravljeni Milan Baroš, da bi remi Qarabagu donio Sadiqov u četvrtoj minuti sudijske nadoknade.

Ibrahim Šehić je i večeras branio svih 90 minuta.