Real Madrid je danas ponovo negativno iznenadio svoje navijače.
Odigrali su nerješeno na domaćem terenu protiv Eibara (1:1) i pružili priliku Batrceloni da se vrati na prvo mjesto Primere.
Trener Kraljevskog tima Zinedine Zidane bio je jako razočaran nakon meča. Poručio je da njegovom timu nije nedostajalo kreativnosti, već intenziteta.
"Nije nam nedostajalo kreativnosti. Imali smo Isca i Kovačića u veznom redu. Nije nam danas nedostajalo igre, već intenziteta", kratko je prokomentarisao Zidane.
Podsjetimo da je ovo bio već četvrti vezani remi za Real Madrid u svim takmičenjima i svakako ekipa nije u najboljoj formi.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Press konferencija selektora Bosne i Hercegovine
Jasna poruka Barbareza pred Austriju: "Da razmišljam o bodu ne bih se bavio ovim poslom"
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika
Xhakina izjava nakon meča s Kosovom kao nož u srce dočekana u Srbiji: "Cijeli svijet zna..."
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Novi poraz 'Psihopate'