Njemački fudbaler Mario Gomez neće moći igrati u narednim reprezentativnim utakmicama.
Nijemci ovih dana igraju protiv Češke Republike i Sjeverne Irske, ali Mario Gomez neće biti u stanju da pomogne svojim saigračima iz reprezentacije.
Gomez se na nedavnom treningu povrijedio, a njegova povreda je nasmijala mnoge. Naime, u pitanju je zadebljanje mišića stražnjice, a nikome nije jasno kako je do toga došlo.
Bilo kako bilo, Gomez će morati odsustvovati neko vrijeme, a iz Wolfsburga su potvrdili da neće biti u stanju pomoći reprezentaciji.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Nikog ništa ne pita
Srbija i Vučić u ogromnom skandalu zbog 'projekta za sva vremena'
Navijači u službi politike
Ponoćni marš nadomak Srbije, počela je invazija nabrijanih Albanaca: "Dolazi vam kraj!"
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Pomaže Rossonerima i van terena