Raspored

Grupa A

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
24.03.21. 20:45 Srbija 3
Irska 2
24.03.21. 20:45 Portugal 1
Azerbejdžan 0
Luksemburg
Slobodan

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
27.03.21. 20:45 Srbija 2
Portugal 2
27.03.21. 20:45 Irska 0
Luksemburg 1

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Irska
Slobodan
30.03.21. 18:00 Azerbejdžan 1
Srbija 2
30.03.21. 20:45 Luksemburg 1
Portugal 3

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
01.09.21. 20:45 Luksemburg 2
Azerbejdžan 1
01.09.21. 20:45 Portugal 2
Irska 1
Srbija
Slobodan

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
04.09.21. 18:00 Irska 1
Azerbejdžan 1
04.09.21. 18:00 Srbija 4
Luksemburg 1
Portugal
Slobodan

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Luksemburg
Slobodan
07.09.21. 18:00 Azerbejdžan 0
Portugal 3
07.09.21. 20:45 Irska 1
Srbija 1

7. kolo

Datum Sat Timovi Rez
09.10.21. 18:00 Azerbejdžan 0
Irska 3
09.10.21. 20:45 Luksemburg 0
Srbija 1
Portugal
Slobodan

8. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Irska
Slobodan
12.10.21. 20:45 Srbija 3
Azerbejdžan 1
12.10.21. 20:45 Portugal 5
Luksemburg 0

9. kolo

Datum Sat Timovi Rez
11.11.21. 18:00 Azerbejdžan
Luksemburg
11.11.21. 20:45 Irska
Portugal
Srbija
Slobodan

10. kolo

Datum Sat Timovi Rez
14.11.21. 20:45 Portugal
Srbija
14.11.21. 20:45 Luksemburg
Irska
Azerbejdžan
Slobodan

Grupa B

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Kosovo
Slobodan
25.03.21. 20:45 Švedska 1
Gruzija 0
25.03.21. 20:45 Španija 1
Grčka 1

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
28.03.21. 20:45 Kosovo 0
Švedska 3
28.03.21. 18:00 Gruzija 1
Španija 2
Grčka
Slobodan

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
31.03.21. 20:45 Španija 3
Kosovo 1
Švedska
Slobodan
31.03.21. 20:45 Grčka 1
Gruzija 1

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
02.09.21. 18:00 Gruzija 0
Kosovo 1
02.09.21. 20:45 Švedska 2
Španija 1
Grčka
Slobodan

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
05.09.21. 20:45 Kosovo 1
Grčka 1
Švedska
Slobodan
05.09.21. 20:45 Španija 4
Gruzija 0

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Gruzija
Slobodan
08.09.21. 20:45 Kosovo 0
Španija 2
08.09.21. 20:45 Grčka 2
Švedska 1

7. kolo

Datum Sat Timovi Rez
09.10.21. 18:00 Gruzija 0
Grčka 2
09.10.21. 20:45 Švedska 3
Kosovo 0
Španija
Slobodan

8. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Španija
Slobodan
12.10.21. 20:45 Švedska 2
Grčka 0
12.10.21. 20:45 Kosovo 1
Gruzija 2

9. kolo

Datum Sat Timovi Rez
11.11.21. 18:00 Gruzija
Švedska
11.11.21. 20:45 Grčka
Španija
Kosovo
Slobodan

10. kolo

Datum Sat Timovi Rez
14.11.21. 20:45 Grčka
Kosovo
14.11.21. 20:45 Španija
Švedska
Gruzija
Slobodan

Grupa C

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
25.03.21. 18:00 Bugarska 1
Švicarska 3
Litvanija
Slobodan
25.03.21. 20:45 Italija 2
Sjeverna Irska 0

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
28.03.21. 20:45 Bugarska 0
Italija 2
28.03.21. 20:45 Švicarska 1
Litvanija 0
Sjeverna Irska
Slobodan

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Švicarska
Slobodan
31.03.21. 20:45 Sjeverna Irska 0
Bugarska 0
31.03.21. 20:45 Litvanija 0
Italija 2

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Švicarska
Slobodan
02.09.21. 20:45 Italija 1
Bugarska 1
02.09.21. 20:45 Litvanija 1
Sjeverna Irska 4

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Sjeverna Irska
Slobodan
05.09.21. 20:45 Švicarska 0
Italija 0
05.09.21. 18:00 Bugarska 1
Litvanija 0

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
08.09.21. 20:45 Sjeverna Irska 0
Švicarska 0
Bugarska
Slobodan
08.09.21. 20:45 Italija 5
Litvanija 0

7. kolo

Datum Sat Timovi Rez
09.10.21. 20:45 Švicarska 2
Sjeverna Irska 0
09.10.21. 15:00 Litvanija 3
Bugarska 1

8. kolo

Datum Sat Timovi Rez
12.10.21. 20:45 Litvanija 0
Švicarska 4
12.10.21. 20:45 Bugarska 2
Sjeverna Irska 1

9. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Švicarska
Slobodan
12.11.21. 20:45 Sjeverna Irska
Litvanija
12.11.21. 20:45 Bugarska
Italija

10. kolo

Datum Sat Timovi Rez
15.11.21. 20:45 Italija
Švicarska
15.11.21. 20:45 Litvanija
Bugarska
Sjeverna Irska
Slobodan

Grupa D

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
24.03.21. 20:45 Finska 2
Bosna i Hercegovina 2
Kazahstan
Slobodan
24.03.21. 20:45 Francuska 1
Ukrajina 1

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
28.03.21. 15:00 Kazahstan 0
Francuska 2
28.03.21. 20:45 Ukrajina 1
Finska 1
Bosna i Hercegovina
Slobodan

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
31.03.21. 20:45 Ukrajina 1
Kazahstan 1
Finska
Slobodan
31.03.21. 20:45 Bosna i Hercegovina 0
Francuska 1

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
01.09.21. 16:00 Kazahstan 2
Ukrajina 2
01.09.21. 20:45 Francuska 1
Bosna i Hercegovina 1
Finska
Slobodan

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
04.09.21. 15:00 Finska 1
Kazahstan 0
04.09.21. 20:45 Ukrajina 1
Francuska 1
Bosna i Hercegovina
Slobodan

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Ukrajina
Slobodan
07.09.21. 20:45 Francuska 2
Finska 0
07.09.21. 20:45 Bosna i Hercegovina 2
Kazahstan 2

7. kolo

Datum Sat Timovi Rez
09.10.21. 15:00 Kazahstan 0
Bosna i Hercegovina 2
09.10.21. 18:00 Finska 1
Ukrajina 2
Francuska
Slobodan

8. kolo

Datum Sat Timovi Rez
12.10.21. 16:00 Kazahstan 0
Finska 2
Francuska
Slobodan
12.10.21. 20:45 Ukrajina 1
Bosna i Hercegovina 1

9. kolo

Datum Sat Timovi Rez
13.11.21. 15:00 Bosna i Hercegovina
Finska
13.11.21. 20:45 Francuska
Kazahstan
Ukrajina
Slobodan

10. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Kazahstan
Slobodan
16.11.21. 20:45 Finska
Francuska
16.11.21. 20:45 Bosna i Hercegovina
Ukrajina

Grupa E

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
24.03.21. 20:45 Estonija 2
Češka Republika 6
24.03.21. 20:45 Belgija 3
Vels 1
Bjelorusija
Slobodan

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Vels
Slobodan
27.03.21. 20:45 Češka Republika 1
Belgija 1
27.03.21. 18:00 Bjelorusija 4
Estonija 2

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
30.03.21. 20:45 Vels 1
Češka Republika 0
Estonija
Slobodan
30.03.21. 20:45 Belgija 8
Bjelorusija 0

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
02.09.21. 20:45 Češka Republika 1
Bjelorusija 0
Vels
Slobodan
02.09.21. 20:45 Estonija 2
Belgija 5

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
05.09.21. 15:00 Bjelorusija 2
Vels 3
05.09.21. 20:45 Belgija 3
Češka Republika 0
Estonija
Slobodan

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
Češka Republika
Slobodan
08.09.21. 20:45 Bjelorusija 0
Belgija 1
08.09.21. 20:45 Vels 0
Estonija 0

7. kolo

Datum Sat Timovi Rez
08.10.21. 20:45 Estonija 2
Bjelorusija 0
08.10.21. 20:45 Češka Republika 2
Vels 2

8. kolo

Datum Sat Timovi Rez
11.10.21. 20:45 Bjelorusija 0
Češka Republika 2
Belgija
Slobodan
11.10.21. 20:45 Estonija 0
Vels 1

9. kolo

Datum Sat Timovi Rez
13.11.21. 20:45 Belgija
Estonija
13.11.21. 20:45 Vels
Bjelorusija
Češka Republika
Slobodan

10. kolo

Datum Sat Timovi Rez
16.11.21. 20:45 Češka Republika
Estonija
Bjelorusija
Slobodan
16.11.21. 20:45 Vels
Belgija

Grupa F

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
25.03.21. 20:45 Moldavija 1
Farski Otoci 1
25.03.21. 20:45 Škotska 2
Austrija 2
25.03.21. 18:00 Izrael 0
Danska 2

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
28.03.21. 18:00 Danska 8
Moldavija 0
28.03.21. 20:45 Austrija 3
Farski Otoci 1
28.03.21. 20:45 Izrael 1
Škotska 1

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
31.03.21. 20:45 Moldavija 1
Izrael 4
31.03.21. 20:45 Škotska 4
Farski Otoci 0
31.03.21. 20:45 Austrija 0
Danska 4

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
01.09.21. 20:45 Danska 2
Škotska 0
01.09.21. 20:45 Farski Otoci 0
Izrael 4
01.09.21. 20:45 Moldavija 0
Austrija 2

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
04.09.21. 20:45 Škotska 1
Moldavija 0
04.09.21. 20:45 Farski Otoci 0
Danska 1
04.09.21. 20:45 Izrael 5
Austrija 2

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
07.09.21. 20:45 Danska 5
Izrael 0
07.09.21. 20:45 Austrija 0
Škotska 1
07.09.21. 20:45 Farski Otoci 2
Moldavija 1

7. kolo

Datum Sat Timovi Rez
09.10.21. 18:00 Škotska 3
Izrael 2
09.10.21. 20:45 Moldavija 0
Danska 4
09.10.21. 20:45 Farski Otoci 0
Austrija 2

8. kolo

Datum Sat Timovi Rez
12.10.21. 20:45 Izrael 2
Moldavija 1
12.10.21. 20:45 Danska 1
Austrija 0
12.10.21. 20:45 Farski Otoci 0
Škotska 1

9. kolo

Datum Sat Timovi Rez
12.11.21. 20:45 Austrija
Izrael
12.11.21. 20:45 Moldavija
Škotska
12.11.21. 20:45 Danska
Farski Otoci

10. kolo

Datum Sat Timovi Rez
15.11.21. 20:45 Izrael
Farski Otoci
15.11.21. 20:45 Austrija
Moldavija
15.11.21. 20:45 Škotska
Danska

Grupa G

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
24.03.21. 18:00 Turska 4
Holandija 2
24.03.21. 20:45 Latvija 1
Crna Gora 2
24.03.21. 20:45 Gibraltar 0
Norveška 3

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
27.03.21. 15:00 Crna Gora 4
Gibraltar 1
27.03.21. 18:00 Norveška 0
Turska 3
27.03.21. 18:00 Holandija 2
Latvija 0

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
30.03.21. 20:45 Turska 3
Latvija 3
30.03.21. 20:45 Crna Gora 0
Norveška 1
30.03.21. 20:45 Gibraltar 0
Holandija 7

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
01.09.21. 20:45 Latvija 3
Gibraltar 1
01.09.21. 20:45 Norveška 1
Holandija 1
01.09.21. 20:45 Turska 2
Crna Gora 2

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
04.09.21. 18:00 Latvija 0
Norveška 2
04.09.21. 20:45 Gibraltar 0
Turska 3
04.09.21. 20:45 Holandija 4
Crna Gora 0

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
07.09.21. 20:45 Norveška 5
Gibraltar 1
07.09.21. 20:45 Holandija 6
Turska 1
07.09.21. 20:45 Crna Gora 0
Latvija 0

7. kolo

Datum Sat Timovi Rez
08.10.21. 20:45 Turska 1
Norveška 1
08.10.21. 20:45 Latvija 0
Holandija 1
08.10.21. 20:45 Gibraltar 0
Crna Gora 3

8. kolo

Datum Sat Timovi Rez
11.10.21. 20:45 Norveška 2
Crna Gora 0
11.10.21. 20:45 Holandija 6
Gibraltar 0
11.10.21. 20:45 Latvija 1
Turska 2

9. kolo

Datum Sat Timovi Rez
13.11.21. 18:00 Norveška
Latvija
13.11.21. 18:00 Turska
Gibraltar
13.11.21. 20:45 Crna Gora
Holandija

10. kolo

Datum Sat Timovi Rez
16.11.21. 20:45 Gibraltar
Latvija
16.11.21. 20:45 Holandija
Norveška
16.11.21. 20:45 Crna Gora
Turska

Grupa H

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
24.03.21. 20:45 Kipar 0
Slovačka 0
24.03.21. 20:45 Slovenija 1
Hrvatska 0
24.03.21. 20:45 Malta 1
Rusija 3

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
27.03.21. 15:00 Rusija 2
Slovenija 1
27.03.21. 20:45 Slovačka 2
Malta 2
27.03.21. 18:00 Hrvatska 1
Kipar 0

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
30.03.21. 20:45 Slovačka 2
Rusija 1
30.03.21. 18:00 Kipar 1
Slovenija 0
30.03.21. 20:45 Hrvatska 3
Malta 0

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
01.09.21. 20:45 Slovenija 1
Slovačka 1
01.09.21. 20:45 Malta 3
Kipar 0
01.09.21. 20:45 Rusija 0
Hrvatska 0

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
04.09.21. 18:00 Kipar 0
Rusija 2
04.09.21. 18:00 Slovenija 1
Malta 0
04.09.21. 20:45 Slovačka 0
Hrvatska 1

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
07.09.21. 20:45 Slovačka 2
Kipar 0
07.09.21. 20:45 Rusija 2
Malta 0
07.09.21. 20:45 Hrvatska 3
Slovenija 0

7. kolo

Datum Sat Timovi Rez
08.10.21. 20:45 Rusija 1
Slovačka 0
08.10.21. 20:45 Malta 0
Slovenija 4
08.10.21. 20:45 Kipar 0
Hrvatska 3

8. kolo

Datum Sat Timovi Rez
11.10.21. 20:45 Hrvatska 2
Slovačka 2
11.10.21. 20:45 Slovenija 1
Rusija 2
11.10.21. 18:00 Kipar 2
Malta 2

9. kolo

Datum Sat Timovi Rez
11.11.21. 18:00 Rusija
Kipar
11.11.21. 20:45 Malta
Hrvatska
11.11.21. 20:45 Slovačka
Slovenija

10. kolo

Datum Sat Timovi Rez
14.11.21. 15:00 Hrvatska
Rusija
14.11.21. 15:00 Malta
Slovačka
14.11.21. 15:00 Slovenija
Kipar

Grupa I

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
25.03.21. 20:45 Andora 0
Albanija 1
25.03.21. 20:45 Mađarska 3
Poljska 3
25.03.21. 20:45 Engleska 5
San Marino 0

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
28.03.21. 18:00 Albanija 0
Engleska 2
28.03.21. 20:45 San Marino 0
Mađarska 3
28.03.21. 20:45 Poljska 3
Andora 0

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
31.03.21. 20:45 Andora 1
Mađarska 4
31.03.21. 20:45 San Marino 0
Albanija 2
31.03.21. 20:45 Engleska 2
Poljska 1

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
02.09.21. 20:45 Andora 2
San Marino 0
02.09.21. 20:45 Poljska 4
Albanija 1
02.09.21. 20:45 Mađarska 0
Engleska 4

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
05.09.21. 18:00 Albanija 1
Mađarska 0
05.09.21. 18:00 Engleska 4
Andora 0
05.09.21. 20:45 San Marino 1
Poljska 7

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
08.09.21. 20:45 Poljska 1
Engleska 1
08.09.21. 20:45 Mađarska 2
Andora 1
08.09.21. 20:45 Albanija 5
San Marino 0

7. kolo

Datum Sat Timovi Rez
09.10.21. 20:45 Mađarska 0
Albanija 1
09.10.21. 20:45 Poljska 5
San Marino 0
09.10.21. 20:45 Andora 0
Engleska 5

8. kolo

Datum Sat Timovi Rez
12.10.21. 20:45 Engleska 1
Mađarska 1
12.10.21. 20:45 San Marino 0
Andora 3
12.10.21. 20:45 Albanija 0
Poljska 1

9. kolo

Datum Sat Timovi Rez
12.11.21. 20:45 Mađarska
San Marino
12.11.21. 20:45 Engleska
Albanija
12.11.21. 20:45 Andora
Poljska

10. kolo

Datum Sat Timovi Rez
15.11.21. 20:45 Albanija
Andora
15.11.21. 20:45 Poljska
Mađarska
15.11.21. 20:45 San Marino
Engleska

Grupa J

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
25.03.21. 20:45 Njemačka 3
Island 0
25.03.21. 20:45 Rumunija 3
Makedonija 2
25.03.21. 20:45 Lihtenštajn 0
Armenija 1

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
28.03.21. 20:45 Makedonija 5
Lihtenštajn 0
28.03.21. 18:00 Armenija 2
Island 0
28.03.21. 20:45 Rumunija 0
Njemačka 1

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
31.03.21. 20:45 Lihtenštajn 1
Island 4
31.03.21. 20:45 Njemačka 1
Makedonija 2
31.03.21. 18:00 Armenija 3
Rumunija 2

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
02.09.21. 20:45 Island 0
Rumunija 2
02.09.21. 20:45 Lihtenštajn 0
Njemačka 2
02.09.21. 20:45 Makedonija 0
Armenija 0

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
05.09.21. 18:00 Island 2
Makedonija 2
05.09.21. 20:45 Njemačka 6
Armenija 0
05.09.21. 20:45 Rumunija 2
Lihtenštajn 0

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
08.09.21. 20:45 Makedonija 0
Rumunija 0
08.09.21. 20:45 Island 0
Njemačka 4
08.09.21. 18:00 Armenija 1
Lihtenštajn 1

7. kolo

Datum Sat Timovi Rez
08.10.21. 20:45 Njemačka 2
Rumunija 1
08.10.21. 20:45 Island 1
Armenija 1
08.10.21. 20:45 Lihtenštajn 0
Makedonija 4

8. kolo

Datum Sat Timovi Rez
11.10.21. 20:45 Rumunija 1
Armenija 0
11.10.21. 20:45 Island 4
Lihtenštajn 0
11.10.21. 20:45 Makedonija 0
Njemačka 4

9. kolo

Datum Sat Timovi Rez
11.11.21. 18:00 Armenija
Makedonija
11.11.21. 20:45 Njemačka
Lihtenštajn
11.11.21. 20:45 Rumunija
Island

10. kolo

Datum Sat Timovi Rez
14.11.21. 18:00 Makedonija
Island
14.11.21. 18:00 Lihtenštajn
Rumunija
14.11.21. 18:00 Armenija
Njemačka