Zmajevi večeras protiv Belgije
Vrijeme je da osvojimo stadion Kralja Baudouina
Večeras će bh. reprezentacija na stadionu Kralj Baudouina gostovati selekciji Belgije.
Nakon uvjerljive pobjede nad Estonijom, bh. reprezentacija pokušat će večeras da ostvari novi uspjeh i da pobijedi domaću reprezentaciju Belgije.
Stadion Kralj Baudouin dobro je poznat bh. navijačima, obzirom da smo i prošle godine u septembru igrali meč sa Crvenim đavolima. Tada smo izgubili rezultatom 3:1, ali sada smo zreli za osvetu.
Uglavnom, stadion je izgrađen 1995. godine na temeljima poznatog Heysela i rekonstrukcija stadiona koštalal je 37 miliona eura.
Ovaj stadion ima kapacitet od 50.000 mjesta, a na njemu se održavaju i mnoge druge velike sportske manifestacije. Uostalom, bio je domaćinn nekih utakmica Evropskog prvenstva 2000. godine.
Promo
Takmičenje obilježili sjajni potezi pod koševima i velika posjećenost
Uz zlatnu asistenciju Mozzarta: Završen 3x3 basket turnir Vitez
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Otkrio i da je razgovarao sa Seedorfom
Prve impresije novog napadača Željezničara: "Ovdje sam da zabijam golove"
Orlići demolirali protivnika
Ne, semafor nije u kvaru - Nestvaran rezultat sa meča Srbija - Slovenija
Nevjerovatni Terzić završava sjajne poslove
Ne, nije kraj: Nakon Arnautovića Crvena zvezda spremila još dva spektakularna transfera!
Razbili PSG u finalu