Fudbaleri Veleža nakon pobjede nad Novim Travnikom danas su na gostovanju u Goraždu osvojili jedan bod, a meč je okončan rezultatom 0:0.
Odbrana na čelu sa kapitenom Amerom Mahinićem djelovala je vrlo dobro, a da se u fazi napada uradilo nešto više vjerovatno bi se Mostarci danas kući vratili i sa punim bodovnim plijenom.
“Napravili smo nekoliko povoljnih prilika i prava je šteta što nismo postigli pogodak, jer da jesmo sigurno je da bismo pobijedili i danas. Ovako se moramo zadovoljiti s bodom, te gledati da pobijedimo u narednom kolu kako bismo s više samopouzdanja dočekali finiš jesenjeg dijela“, rekao je Mahinić.
Dobra prilika za novu pobjedu na domaćem terenu je naredno kolo i gostovanje Čapljine u Mostaru.
“Možemo pobijediti i ja sam uvjeren da hoćemo. Samopouzdanje je veće, igramo bolje i siguran sam da će u budućnosti i rezultati biti boji. Što prije moramo pobjeći sa dna tabele“, dodao je Mahinić.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Oglasio se Goran Vučević