Raspored

Prva liga Federacije BiH

1. kolo

Datum Sat Timovi Rez
10.08.19. 17:30 NK Slaven Živinice 0
FK Olimpik 1
10.08.19. 17:30 FK Igman 0
NK TOŠK 3
10.08.19. 17:30 HNK Orašje 1
FK Rudar Kakanj 0
10.08.19. 17:30 NK Jedinstvo 1
NK Zvijezda 1
10.08.19. 17:30 FK Radnik Hadžići 1
NK GOŠK 2
10.08.19. 17:30 FK Goražde 2
NK Metalleghe BSI 1
10.08.19. 17:30 HNK Čapljina 0
FK Budućnost Banovići 0
10.08.19. 17:30 NK Travnik 3
NK Bratstvo Gračanica 0

2. kolo

Datum Sat Timovi Rez
17.08.19. 17:30 HNK Orašje 0
FK Radnik Hadžići 2
17.08.19. 17:30 FK Olimpik 2
NK Travnik 1
18.08.19. 17:30 NK TOŠK 1
HNK Čapljina 0
18.08.19. 17:30 NK GOŠK 3
NK Slaven Živinice 1
17.08.19. 17:30 NK Bratstvo Gračanica 1
FK Igman 2
17.08.19. 17:30 NK Metalleghe BSI 4
NK Jedinstvo 1
17.08.19. 17:30 FK Rudar Kakanj 0
NK Zvijezda 2
17.08.19. 17:30 FK Budućnost Banovići 0
FK Goražde 0

3. kolo

Datum Sat Timovi Rez
24.08.19. 17:00 NK Jedinstvo 2
FK Budućnost Banovići 1
24.08.19. 17:00 NK Zvijezda 5
NK Metalleghe BSI 0
25.08.19. 17:00 FK Radnik Hadžići 1
FK Rudar Kakanj 4
24.08.19. 17:00 NK Travnik 2
NK GOŠK 2
24.08.19. 17:00 FK Goražde 3
NK TOŠK 0
24.08.19. 17:00 FK Igman 0
FK Olimpik 1
24.08.19. 17:00 NK Slaven Živinice 3
HNK Orašje 0
24.08.19. 17:00 HNK Čapljina 1
NK Bratstvo Gračanica 0

4. kolo

Datum Sat Timovi Rez
31.08.19. 16:30 HNK Orašje 1
NK Travnik 3
01.09.19. 16:30 FK Radnik Hadžići 2
NK Slaven Živinice 1
31.08.19. 16:30 FK Olimpik 1
HNK Čapljina 0
01.09.19. 16:30 NK GOŠK 2
FK Igman 1
01.09.19. 16:30 NK TOŠK 2
NK Jedinstvo 0
31.08.19. 16:30 NK Bratstvo Gračanica 2
FK Goražde 1
31.08.19. 16:30 FK Rudar Kakanj 1
NK Metalleghe BSI 0
31.08.19. 16:30 FK Budućnost Banovići 5
NK Zvijezda 0

5. kolo

Datum Sat Timovi Rez
07.09.19. 16:30 NK Metalleghe BSI 3
FK Budućnost Banovići 3
07.09.19. 16:30 NK Zvijezda 4
NK TOŠK 1
06.09.19. 16:30 NK Jedinstvo 0
NK Bratstvo Gračanica 1
07.09.19. 16:30 FK Igman 1
HNK Orašje 0
07.09.19. 16:30 HNK Čapljina 2
NK GOŠK 1
07.09.19. 16:30 FK Goražde 2
FK Olimpik 2
07.09.19. 16:30 NK Travnik 2
FK Radnik Hadžići 0
07.09.19. 16:30 NK Slaven Živinice 0
FK Rudar Kakanj 1

6. kolo

Datum Sat Timovi Rez
14.09.19. 16:30 FK Olimpik 4
NK Jedinstvo 0
15.09.19. 16:30 FK Radnik Hadžići 0
FK Igman 1
14.09.19. 16:30 FK Rudar Kakanj 2
FK Budućnost Banovići 0
15.09.19. 16:30 NK GOŠK 2
FK Goražde 0
14.09.19. 16:30 NK Bratstvo Gračanica 3
NK Zvijezda 0
15.09.19. 16:30 NK TOŠK 2
NK Metalleghe BSI 1
14.09.19. 16:30 HNK Orašje 1
HNK Čapljina 5
14.09.19. 16:30 NK Slaven Živinice 1
NK Travnik 0

7. kolo

Datum Sat Timovi Rez
21.09.19. 15:30 NK Jedinstvo 1
NK GOŠK 2
21.09.19. 15:30 FK Budućnost Banovići 2
NK TOŠK 2
21.09.19. 15:30 NK Metalleghe BSI 0
NK Bratstvo Gračanica 0
21.09.19. 15:30 NK Zvijezda 0
FK Olimpik 2
21.09.19. 15:30 FK Igman 2
NK Slaven Živinice 1
21.09.19. 15:30 FK Goražde 5
HNK Orašje 1
21.09.19. 15:30 HNK Čapljina 4
FK Radnik Hadžići 0
21.09.19. 15:30 NK Travnik 0
FK Rudar Kakanj 0

8. kolo

Datum Sat Timovi Rez
28.09.19. 15:30 NK Travnik 2
FK Igman 1
29.09.19. 15:30 FK Radnik Hadžići 1
FK Goražde 4
28.09.19. 15:30 NK Slaven Živinice 2
HNK Čapljina 0
28.09.19. 15:30 HNK Orašje 2
NK Jedinstvo 1
29.09.19. 15:30 NK GOŠK 1
NK Zvijezda 1
27.09.19. 15:30 FK Olimpik 2
NK Metalleghe BSI 2
28.09.19. 15:30 NK Bratstvo Gračanica 3
FK Budućnost Banovići 1
28.09.19. 15:30 FK Rudar Kakanj 2
NK TOŠK 1

9. kolo

Datum Sat Timovi Rez
05.10.19. 15:30 FK Budućnost Banovići 1
FK Olimpik 1
06.10.19. 15:30 NK TOŠK 3
NK Bratstvo Gračanica 2
05.10.19. 15:30 FK Goražde 2
NK Slaven Živinice 0
05.10.19. 15:30 NK Jedinstvo 3
FK Radnik Hadžići 1
05.10.19. 15:30 HNK Čapljina 1
NK Travnik 0
05.10.19. 15:30 NK Metalleghe BSI 1
NK GOŠK 0
05.10.19. 15:30 FK Igman 1
FK Rudar Kakanj 0
05.10.19. 15:30 NK Zvijezda 2
HNK Orašje 1

10. kolo

Datum Sat Timovi Rez
13.10.19. 15:00 NK Travnik 1
FK Goražde 0
13.10.19. 15:00 FK Olimpik 2
NK TOŠK 0
13.10.19. 15:00 FK Radnik Hadžići 1
NK Zvijezda 1
13.10.19. 15:00 FK Rudar Kakanj 5
NK Bratstvo Gračanica 2
13.10.19. 15:00 NK Slaven Živinice 1
NK Jedinstvo 2
13.10.19. 15:00 FK Igman 2
HNK Čapljina 0
13.10.19. 15:00 NK GOŠK 3
FK Budućnost Banovići 2
13.10.19. 15:00 HNK Orašje 5
NK Metalleghe BSI 0

11. kolo

Datum Sat Timovi Rez
19.10.19. 14:30 NK Jedinstvo 3
NK Travnik 1
19.10.19. 14:30 NK Zvijezda 0
NK Slaven Živinice 1
19.10.19. 14:30 FK Budućnost Banovići 2
HNK Orašje 0
20.10.19. 14:30 NK TOŠK 4
NK GOŠK 1
19.10.19. 14:30 NK Metalleghe BSI 1
FK Radnik Hadžići 0
19.10.19. 14:30 FK Goražde 2
FK Igman 0
19.10.19. 14:30 NK Bratstvo Gračanica 2
FK Olimpik 3
19.10.19. 14:30 HNK Čapljina 1
FK Rudar Kakanj 0

12. kolo

Datum Sat Timovi Rez
26.10.19. 14:30 NK Travnik 3
NK Zvijezda 1
26.10.19. 14:30 NK Slaven Živinice 1
NK Metalleghe BSI 1
26.10.19. 14:30 FK Igman 1
NK Jedinstvo 1
26.10.19. 14:30 HNK Čapljina 0
FK Goražde 0
27.10.19. 13:30 FK Radnik Hadžići 2
FK Budućnost Banovići 1
26.10.19. 14:30 HNK Orašje 3
NK TOŠK 0
27.10.19. 13:30 NK GOŠK 1
NK Bratstvo Gračanica 1
26.10.19. 14:30 FK Rudar Kakanj 3
FK Olimpik 1

13. kolo

Datum Sat Timovi Rez
02.11.19. 13:30 FK Olimpik 1
NK GOŠK 0
02.11.19. 13:30 FK Goražde 2
FK Rudar Kakanj 1
03.11.19. 13:30 NK TOŠK 2
FK Radnik Hadžići 1
02.11.19. 13:30 NK Jedinstvo 0
HNK Čapljina 2
02.11.19. 13:30 NK Metalleghe BSI 4
NK Travnik 1
02.11.19. 13:30 FK Budućnost Banovići 2
NK Slaven Živinice 1
02.11.19. 13:30 NK Bratstvo Gračanica 2
HNK Orašje 3
02.11.19. 13:30 NK Zvijezda 1
FK Igman 4

14. kolo

Datum Sat Timovi Rez
09.11.19. 13:30 NK Slaven Živinice 0
NK TOŠK 3
10.11.19. 13:30 HNK Čapljina 1
NK Zvijezda 2
09.11.19. 13:30 NK Travnik 3
FK Budućnost Banovići 1
10.11.19. 13:30 FK Radnik Hadžići 3
NK Bratstvo Gračanica 0
09.11.19. 13:30 FK Goražde 3
NK Jedinstvo 1
09.11.19. 13:30 FK Igman 1
NK Metalleghe BSI 1
09.11.19. 13:30 HNK Orašje 1
FK Olimpik 1
09.11.19. 13:30 FK Rudar Kakanj 3
NK GOŠK 4

15. kolo

Datum Sat Timovi Rez
17.11.19. 13:30 NK GOŠK 3
HNK Orašje 3
16.11.19. 13:30 NK Metalleghe BSI 2
HNK Čapljina 2
16.11.19. 13:30 NK Bratstvo Gračanica 3
NK Slaven Živinice 2
16.11.19. 13:30 FK Olimpik 2
FK Radnik Hadžići 1
17.11.19. 13:30 NK TOŠK 2
NK Travnik 0
16.11.19. 13:30 NK Zvijezda 1
FK Goražde 1
16.11.19. 13:30 FK Budućnost Banovići 2
FK Igman 0
16.11.19. 13:30 NK Jedinstvo 3
FK Rudar Kakanj 2

16. kolo

Datum Sat Timovi Rez
08.03.20. 15:00 FK Rudar Kakanj 2
HNK Orašje 2
07.03.20. 15:00 NK Zvijezda 2
NK Jedinstvo 1
08.03.20. 15:00 NK GOŠK 3
FK Radnik Hadžići 1
07.03.20. 15:00 NK Metalleghe BSI 2
FK Goražde 0
07.03.20. 15:00 FK Budućnost Banovići 3
HNK Čapljina 0
07.03.20. 15:00 NK Bratstvo Gračanica 2
NK Travnik 1
07.03.20. 15:00 FK Olimpik 2
NK Slaven Živinice 0
08.03.20. 15:00 NK TOŠK 1
FK Igman 0