Nogometaši Real Madrida doslovno uništavaju Betis na Benito Villamarinu u Sevilli.
Real Madrid je u prvih 45 minuta na 'nezgodnom' gostovanju u Sevilli zabio čak četiri gola, a mogao je bar još dva ili tri.
Varane je u četvrtoj pogodio za 1:0, a u 31. minuti Benzema je strijelac, da bi Marcelo u 39. iz voleja povisio na 3:0, mada je jako moguće da se Brazilac našao u ofsajdu.
A najljepši dio utakmice desio se u 45. minuti. Real je krenuo u kontru, na kraju Ronaldo do Pepea, ovaj nesebično za Isca, koji trese mreže očajnih domaćina.
Ronaldo je imao jedan promašaj i bilo bi jako neobično da nakon svega, u ovako visokoj pobjedi Reala, a ko zna kakva će biti na kraju, Ronaldo ne postigne nijedan pogodak.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Kraljevi slavili četvrti put u nizu
Glupost novog igrača Reala, ali je Mbappe spasio stvari na teškom gostovanju
Gube u prijateljskoj utakmici od Kanade
Ako Barbarez gleda Rumune ima razlog za smijeh! Golman "ludovao", pa lupao, Lucescu tužno sve gledao
Spustio se nekoliko rangova niže
Nekada je bio ljubimac navijača FK Sarajevo: Dušan Hodžić predstavljen u novom klubu
Još jedan čuveni Orao okrenuo leđa Svetislavu Pešiću
"Sve je ličilo na 2005. godinu, pile se kafe odvojeno, nemoguće je da zaboraviš Aleksu i Vanju..."
Juventus slavio u sudijskoj nadoknadi