Vila vrijedna skoro četiri miliona dolara
Steph Curry prodaje vilu: Luksuznije od ovoga ne može
Jedan od najboljih košarkaša današnjice Stephen Curry odlučio je staviti na prodaju svoju luksuznu vilu.
Luksuzna vila košarkaša Golden Statea nalazi se u Orindi u Kaliforniji, ali je Curry odlučio da mu ona više nije potrebna, te ju je stavio na prodaju. Curry za svoju vilu traži 3,9 miliona dolara, a mora se priznati da ova vila ima sve što možete poželjeti.
Curry je ovu vilu kupio 2013. godine, ali rijetko ima vremena da boravi u njoj. Vila je udaljena nešto više od 20 kilometara od San Francisca i nalazi se u veoma mirnom kvartu. Kada pogledate slike bit će vam jasno zbog čega je vrijednost ove vile skoro četiri miliona dolara.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Stigli smo do osmine finala
Poznat poredak na Eurobasketu: Bh. košarkaši ostvarili drugi najbolji plasman u historiji
Više nije član katalonskog kluba
Došao na trening Barcelone, dočekala ga torba u svlačionici, pa saznao da su mu raskinuli ugovor! · Zvanično
Nije tome mjesto na stadionu
Srbija na nogama zbog scena u Novom Pazaru, igrači Zvezde šokirani
Nakon plasmana u četvrtinu finala Eurobasketa