Euroliga

Olympiakosu grčki derbi, Spanoulis i Printezis presudili

U grčkom derbiju u osmom kolu Eurolige Olympiakos je, kao gost, savladao Panathinaikos.

Oly je u OAKI gostovao Panati, te je slavio sa 79:77 u atinskom okršaju.

Nakon što je prva četvrtina završena neriješeno (23:23), na poluvremenu su gosti iz Pireja vodili plus osam (47:39). Ipak, Panata se vraća u trećoj dionici i stiže do vodstva na krjau iste (63:61).

U posljednjih 10 minuta dosta neizvjesnosti, ali pobjeda odlazi na stranu gostiju. Za Olympiakos je ovo bila peta pobjeda, dok je Panata upisala četvrti poraz.

Spanoulis je bivšem klubu ubacio 22 poena, dok je Printezis dodao 16, a Hackett 11 poena. Kod Panate po 14 su ubacili Signleton i Rivers, 13 je dodao Fotsis.