Arsenal i PSG odigrali su meč bez pobjednika (2:2) u susretu 5. kola Lige prvaka.
Na terenu je varnica itekako bilo, a izuzetno nervozan je bio urugvajski napadač Edinson Cavani.
On je tijekom meča udario veznjaka Arsenala Aarona Ramseyja, što sudija nije primijetio, a na poluvremenu je imao duel i s Olivierom Giruodom.
Francuski napadač je očigledno imao šta prigovoriti Urugvajcu, te ga je uhvatio za vrat, na što je Cavani žestoko reagovao.
Pale su teške riječi, ali je ratoborni duo ipak na vrijeme razdvojen i sve je prošlo na verbalnom sukobu.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Donio odluku
Svetislav Pešić više nije selektor Srbije!
19-godišnjak pred sjajnim potpisom
Srpska zvijezda uzima pasoš bratske zemlje - "Djed mu je to omogućio"
Na Marakani milioni, ali...
Turci objavili zaradu Crvene zvezde od prodaje Cherifa Ndiayea - Nije ono čemu su se nadali
Još jedan čuveni Orao okrenuo leđa Svetislavu Pešiću
"Sve je ličilo na 2005. godinu, pile se kafe odvojeno, nemoguće je da zaboraviš Aleksu i Vanju..."
Ne stišava se bura u Srbiji