Liga 2

Hadžibegićev Valenciennes i Ajaccio odigrali bez golova

Večeras su igrani mečevi 17. kola francuske Lige 2.

Valenciennes bh. stručnjaka Faruka Hadžibegića ugostio je Ajaccio, a duel ekipa iz sredine tabele završen je bez pogodaka, rezultatom 0:0.

U 15. minuti domaćin je imao veliku šansu, pošto je Hountondji dobio direktan crveni karton jer je skrivio penal, no Da Costa nije bio precizan. U 54. minuti crveni karton za Fulginija, pa su ekipe brojčano bile izjednačene.

Valenciennes je 11. sa 22 boda, dok je Ajaccio 14. sa 21 bodom.

Vodeći Troyes poražen je na gostovanju kod Bresta s 2:1 i te dvije ekipe su sada na vrhu sa po 31 bodom.