Svjetski mediji plasirali su informaciju da legendarni fudbaleri Ronaldinho i Juan Riquelme priskaču u pomoć Chapecoenseu.
Brazilski klub je zbog avionske nesreće ostao bez gotovo cijele momčadi , a u znak solidarnosti žrtvama tragičnog događaja Ronaldinho i Juan Riquelme navodno su spremni igrati za Chapecoense bez ikakve naknade.
"Moj brat i prijatelji žele ponovo da igram. Vidjet ćemo šta će se desiti", izjavio je Riquelme za list El Bokon.
Ronaldinho još uvijek nije zvanično okačio 'kopačke o klin' i trenutno je slobodan igrač nakon što je raskinuo ugovor sa Fluminenseom, dok se Riquelme umirovio u januaru prošle godine. Dvojac je, kako pišu mediji, spreman udvoljiti molbama navijača i ponovo obuti kopačke.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e