Mario Balotelli je ove sezone oživio svoju karijeru u francuskoj Nici, s kojom bilježi fenomenalne rezultate.
Njegov ponovni igrački procvat pokrenuo je špekulacije da bi se brzo mogao vratiti u neki od najjačih evropskih klubova, a Balotelli je u jednom intervjuu otkrio da je uvijek raspoložen za povratak u Englesku.
Balotelli je u Premier ligi igrao za Manchester City i Liverpool, a neuporedivo bolje mu je bilo na Etihadu gdje je i osvajao trofeje.
"Jednom bi se mogao vratiti u Englesku. Ako se to ikada desi, moj izbor će biti Manchester City. Znam da sigurno ne bih u Liverpool jer se jednostavno nisam pronašao tamo", iskren je bio Balotelli, koji je otkrio još jednu zanimljivost:
"Moj drugi izbor bi bio Arsenal. Taj klub sam oduvijek simpatisao, ali ovo ne znači da ću igrati tamo. Samo mi se sviđa taj klub".
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Pomaže Rossonerima i van terena