Kolonija bh. fudbalera u italijanskoj Seriji A uskoro bi mogla biti brojnija za još jedno ime.
Kako pišu pojedini grčki mediji, fudbaler PAOK-a i bh. reprezentativac Gojko Cimirot nalazi se na meti Sassuoloa, čiji su ga skauti posmatrali na utakmici protiv Fiorentine u okviru Evropske lige.
U Sassuolou su prezadovoljni onim što su vidjeli na toj utakmici i očekuje se da možda već u januaru krenu po našeg fudbalera, koji je svoje ime izgradio nastupajući za FK Sarajevo.
Cimirot je u ljeto 2015. godine sa Koševa prešao u PAOK za 1,3 miliona eura, a u Grčkoj je pokazao svoj kvalitet te je nedavno produžio ugovor do 2019. godine.
Gojko Cimirot je ove sezone odigrao već 20 utakmica za PAOK, od čega šest u grupnoj fazi Evropske lige.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
19-godišnjak pred sjajnim potpisom
Srpska zvijezda uzima pasoš bratske zemlje - "Djed mu je to omogućio"
Spustio se nekoliko rangova niže
Nekada je bio ljubimac navijača FK Sarajevo: Dušan Hodžić predstavljen u novom klubu
Ne stišava se bura u Srbiji
Đurović žestoko isprozivao Pešića, a onda poslao poruku i Dončiću: "Ako ti je otac Srbin, onda..."
Slavili sa minimalnih 1:0
Igru briši, bodove piši: Hrvati jedva pobijedili Farska Ostrva, zna se šta Dalića najviše zabrinjava
Želju mu nije mogao ispuniti