Bh. košarkaš Mirza Teletović propustiće narednih nekoliko utakmica Milwaukee Bucksa.
Mirza je u meču s Washingtonom imao nezgodan pad, te je morao propustiti meč protiv istog rivala zbog simptoma potresa mozga.
Američki mediji navode da će Teletović morati pauzirati i narednih nekoliko utakmica.
On će proći određene testove i tada će se ustanoviti težina povrede, ali sigurno je da ga nećemo vidjeti u narednih nekoliko utakmica Bucksa.
Ove sezone Teletović prosječno postiže 7,8 poena po utakmici.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Oglasio se legendarni fudbaler
U noći kad je Srbija paralizovana Vidić krenuo u otvoreno rušenje Vučića, poruka je jasna i glasna
Analiza bivšeg napadača