Lider na tabeli Premijer lige Zrinjski iz Mostara započeo je danas pripreme za proljetni dio sezone.
Igrače koji nisu iz Mostara na okupljanju dočekala je nekarakteristična hladnoća za hercegovačko podneblje, ali su ipak svi došli u dobrom raspoloženju.
Prije same prozivke igrači koji to dosad nisu imali priliku upoznali su se sa novim trener Ivicom Barbarićem. On im je žaželio dobrodošlicu uz nadu da će saradnja biti uspješna. Na prozivci su se pojavili i članovi Uprave Danko Šulenta, Denis Lasić i Ivan Beus.
Opravdano se Pod Bijelim brijegom danas nisu pojavili Kouadio zbog problema s letovima i Danijel Stojanović koji navodno ima povišenu temperaturu. U grupi igrača danas su bili i novajlije Tonći Kukoč, Zvonimir Blaić i Rijad Kobiljar.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Oglasio se Goran Vučević
Hajduk priprema teren za bombu u rangu Rakitića i Perišića: "Naglasit ću samo jedno ime, zove se..."
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e
Kosovo i Bosna i Hercegovina dobili su najteži mogući udarac: "Te države ne postoje?"
Andrija Maksimović konačno otišao