Salerno o dolasku Šunjića
"Nadam se da nam Šunjić može pomoći u borbi za opstanak"
Novi sportski direktor Palerma Nicola Salerno pohvalno je govorio o bh. defanzivcu Toniju Šunjiću.
Štoper bh. reprezentacije bi danas trebao kompletirati transfer u redove tima sa Sicilije, gdje se nadaju da bi im mogao pomoći u borbi za opstanak.
Dolazak Šunjića je jedan od prvih poslova koje je Salerno završio u Palermu i polažu se velike nade u njegove štoperske mogućnosti.
"Mnogo je igrača koje ja nisam doveo u klub. Nadam se da nam Šunjić može pomoći i da ćemo na kraju ostati u ligi", rekao je Salerno.
Imaće Palermo težak zadatak u borbi za opstanak. Trenuto su na 18. mjestu u Seriji A sa svega 10 bodova, čak osam manje od Empolija koji je prvi tim u sigurnoj zoni.
Što se tiče Tonija Šunjića on bi ugovor trebao potpisati danas, a u redove sicilijanskog tima stiže iz Stuttgarta.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Press konferencija selektora Bosne i Hercegovine
Jasna poruka Barbareza pred Austriju: "Da razmišljam o bodu ne bih se bavio ovim poslom"
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika
Xhakina izjava nakon meča s Kosovom kao nož u srce dočekana u Srbiji: "Cijeli svijet zna..."
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Novi poraz 'Psihopate'