Veliki broj klubova iz naše zemlje u danima vikenda ili početkom naredne sedmice otputovat će na pripreme u toplije krajeve, a NK Vitez drugi dio priprema obavit će u Makarskoj.
Vitežani će u Makarskoj boraviti sedam dana, a u utorak će kada i krenu za Hrvatsku u Mostaru odigrati prijateljski susret protiv Veleža.
Izabranici Slavena Muse će u ovom dijelu priprema će odigrati još jednu prijateljsku utakmicu, a ime protivnika još uvijek nije poznato.
Ovaj tim do sada je pojačao Elvis Bibić, a subotu će ugovor zvanično potpisati iskusni Vernes Selimović U trenažnom procesu nisu povrijeđeni Hrvoje Barišić i Nermin Varupa. Barišić se na zimskoj pauzi povezivao sa Zrinjskim, ali prema svemu sudeći do tog transfera neće doći.
Nermin Varupa je u Kup susretu protiv Slavije zaradio tešku povredu križnih ligamenata, nakon čega je uspješno i operisan.
"Od četvrtka bih se trebao priključiti ekipi i početi sa laganim trčanjem. Oporavak za sada ide dobro i nema nikakvih problema", kazao je Varupa za SportSport.ba.
Generalku pred početak drugog dijela sezone Vitez će igrati protiv Širokog Brijega.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Navijači u službi politike