Londonski Chelsea, prema pisanju španjolske Marce ponovo je ozbiljno zagrijan za dovođenje jednog od najboljih mladih svjetskih fudbalera i velike zvijezde madridskog Atletica, Sergia Aquera.
Kada se činilo da će Aquero i u narednoj sezoni sigurno ostati u Atleticu, ponovo se pojavio Chelsea, čiji su čelnici prema pisanju Marce doputovali u Madrid kako bi s španjolskim klubom pokušali finalizirati tranfer.
Pored Aquera čelnici popularnih Plavaca iz Atletica u London žele dovesti i kapitena madridskog sastava Maxi Rodrigueza. Marca navodi da Chelsea nudi Atleticu 57 miliona eura za Aquera, dok još uvijek nema informacija o tome, koliko su Plavci ponudili za Rodrigueza.
Marca također navodi da su ovi transferi jako izgledni, te da će madridski klub u slučaju odlaska pomenutih igrača, novce iz Londona hitno usmjeriti prema susjedstvu, odnosno Robbenu i Sneijderu.
Promo
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ne žele ga gledati u Kataru
Srbi 'završili karijeru' Aleksandra Mitrovića: "Sram te bilo"
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji
Niko nije zadao takav udarac Vučiću kao Vidić, legenda ne želi da šuti: "Nećemo da kriminalci..."
Potez selektora uzdrmao Hrvatsku