Napadač Manchester Cityja Gabriel Jesus priznaje da je došao na Etihad zbog Pepa Guardiole.
Brazilski tinejdžer u City je stigao iz Palmeirasa, a prije nekoliko dana debitovao je za Građane i odmah pokazao da će biti veliko pojačanje.
"Kada sam donio odluku da dođem u City, Guardiolin poziv je bio važan. Nazvao me, govorio je o projektu i objasnio mi je da ću biti važan dio toga. Osjećao sam se jako sretno", izjavio je Jesus, pa je dodao:
"On je pokazao interes, želio me u Cityju, računao je na mene i jedva sam onda čekao da dođem. Pep je kao i ja - lud za nogometom 24 sata".
"Kad ne treniramo ili igramo, gledamo nogomet ili na telefonu istražujemo narednog protivnika. Igramo puno i nogometnu video igricu. Pep je dobar čovjek, shvatio sam da je sjajan. Zaslužuje sve u karijeri", tvrdi Brazilac.
Jesus je u Cityju odigrao tri utakmice i već je postigao pogodak uz dvije asistencije, dok mu je jedan poništen. Bio je strijelac protiv West Hama i Crystal Palacea.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ne žele ga gledati u Kataru
Srbi 'završili karijeru' Aleksandra Mitrovića: "Sram te bilo"
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Orlovi došli do velika tri boda
Srbi pobijedili u Rigi, ali ostali u nevjerici zbog onog što su vidjeli: "Ovo je skandalozno" · Udarna vijest
Naredni protivnik Zmajeva