Proteklih sedmica u italijanskoj Seriji A glavno je pitanje ko će biti prvi strijelac na kraju sezone.
Trenutno je velika gužva na samom vrhu liste strijelaca, ali dva imena se izdvajaju - Gonzalo Higuain i Edin Džeko. Kapiten reprezentacije BiH, Edin Džeko, vjerovatno je najduže vremena od početka sezone na vrh liste strijelaca, ali Higuain ga je sa dva pogotka u prošlom kolu protiv Cagliarija stigao te sada obojica imaju po 18 golova.
Mnogi fubaleri i treneri su proteklih dana ponudili odgovor na pitanje ko će na kraju dobiti trku za najboljeg strijelca, a red je došao i na veznjaka Juventusa i reprezentacije BiH Miralema Pjanića.
Mali princ je dao veoma zanimljiv odgovor:
"Higuain i Džeko će do kraja sezone voditi bitku za najboljeg strijelca lige. Radi se o dvojici vrhunskih napadača. Roma igra mnogo ofanzivnije nego mi, a Džeko je uvijek u prilici da postigne gol i drži Romu u vrhu. Bit će veoma teško do kraja sezone, ali eto, neka mi osvojimo Scudetto, a neka Džeko bude najbolji strijelac", rekao je Pjanić.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
To će biti dan za pamćenje
Bosanci pišu najljepšu fudbalsku priču u Evropi: Klub iz petog ranga igra historijsku utakmicu
Kakva životna priča Cedija Osmana
Od KK Rin preko KK Bosna do finala EuroBasketa! Turčin je sve počeo u Sarajevu, a sada živi snove!
Stvari se mijenjaju
Slavlje na Kosovu, uspjeli su - Španci im se predali i prvi put ih "priznali"!
Vjeruje da je taj detalj odveo meč u nekom drugom smjeru
Hrvati će biti bijesni kada vide šta je nakon utakmice izjavio Stevan Jovetić: "Bolji su, ali..."
Donio odluku
Svetislav Pešić više nije selektor Srbije!
Želju mu nije mogao ispuniti