Kraljevi pobijedili Espanyol

Real siguran, Bale se vratio golom

Fudbaleri Real Madrida pobijedili su Espanyol s 2:0 u susretu 23. kola španske Primere.

Bez većih problema je tim Zinedinea Zidanea stigao do nova tri boda u prvenstvu, a na najbolji mogući način se nakon povrede vratio i Gareth Bale.

Od prve minute Kraljevi su napali Espanyol. Stvorili su nekoliko dobrih šansi, da bi do vodstva stigli u 33. minuti pogotkom Alvara Morate za 1:0.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, a dominacija Reala se nastavila i u drugom dijelu.

Ipak, pobjedu su ovjerili tek u 83. minuti kada povratnik u redove madridskog tima Gareth Bale pogađa za konačan rezultat susreta od 2:0.