U zadnjih nekoliko nedjelja, Košarkaški klub Partizan muku je mučio sa igračkim kadrom.
Prvo se tokom susreta sa PAOK-om u Solunu, a u sklopu utakmice FIBA Lige prvaka povrijedio bh. košarkaš Kenan Karahodžić tokom duela sa protivničkim igračem McFaddenom koji mu je nanio težu povredu oka, da bi nakon toga salmonela pokosila nekoliko košarkaša crno-bijelih za vrijeme takmičenja u Kupu Radivoja Koraća.
Ipak, muci je po svemu sudeći došao kraj. Prvi put nakon trovanja salmonelom, u trenažni proces su se vratili Hatcher, Marinković, Koprivica i Jovanović.
I dalje je povratak Karahodžića na parket upitan, s obzirom da je povreda teže prirode. Prije nekoliko dana, on je pušten iz beogradske bolnice VMA, a prema prvim informacijama bh. igrač uspješno se oporavlja.
Važno pomena jeste i to da bi strateg Aleksandar Džikić ukoliko sutra trebao voditi tim na treningu, jer je i on kao pomenuti četverac imao trovanje.
Promo
Donacije stigle na adrese pet humanitarnih udruženja
U igri na humanost svi pobjeđuju: Mozzart nastavio plemenitu misiju
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Zna se kome je posvećena ova pobjeda
Da ti srce pukne: Atić nakon historijskog uspjeha objavom rasplakao cijelu Bosnu i Hercegovinu
Neobičan potez zvijezde Nuggetsa
Nikola Jokić je postao ogroman problem za Srbe - Razlozi su bizarni!
Ne onako kako se mislilo u prvi mah
FIBA iznenadila bh. navijače: Meč Bosna i Hercegovina - Poljska igra se u neobičnom terminu · Zvanično
Nije tome mjesto na stadionu