Roma je večeras pobijedila Palermo s 3:0 u susretu 28. kola italijanske Serije A.
Spalletti je istakao kako je ovo bila veoma teška utakmica, ali da je pobjeda zaslužena. Sada se nada kako će Juventus kad-tad ući u krizu.
"Nadamo se da će upasti u krizu. Sretni smo onim što smo napravili ove sezone, ali želimo trofeje", rekao je Spalletti.
Ponovo je novinare interesovala situacija oko njegovog ugovora. Spalletti je dao zanimljiv komentar.
"Da sam izgubio još dvije utakmice ne bih dočekao kraj sezone. Vjerovatno bih dobio otkaz. Stvari se u fudbalu brzo mijenjaju i mislim da sam učinio Romi uslugu što nisam potpisao produženje saradnje. Ovo je jak klub koji želi rezultate i imaju sva prava da me otpuste", istakao je Spalletti.
Roma je trenutno na drugom mjestu Serie A sa 62 boda, osam manje od vodećeg Juventusa.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
Dosta toga je jasnije
Srbe će tek sada da zaboli poraz od Turske, hvataju se za glavu: "Ovo je pakao"
Vjeruje da je taj detalj odveo meč u nekom drugom smjeru
Hrvati će biti bijesni kada vide šta je nakon utakmice izjavio Stevan Jovetić: "Bolji su, ali..."
Evo o čemu je riječ