Menadžer Arsenala Arsene Wenger dobio je dvogodišnji ugovor.
I ne, nije u pitanju Arsenal. Prema pisanju Suna, PSG je ponudio dvogodišnji ugovor "profesoru", a vlasnik Parižana Nasser Al-Khelaifi smatra da bi Wenger mogao da poboljša njegov tim.
Ipak, teško je zaista očekivati da se Wenger vrati u Francusku, prije će ostati na klupi Arsenala, gdje ionako ima bezrezervnu podršku bez obzira na loše rezultate.
Wenger je posljednji put prvak Engleske s Arsenalom bio sada već davne 2004. godine, a na klupi Topnika je od 1996. godine.
Dobar dio navijača londonskog kluba nada se Wengerovom odlasku, a kao njegovi nasljednici spominju se Thomas Tuchel iz Borussije Dortmund i Massimiliano Allegri iz Juventusa.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika
Xhakina izjava nakon meča s Kosovom kao nož u srce dočekana u Srbiji: "Cijeli svijet zna..."
Nakon debakla na Eurobasketu i poraza od Finske
Srbija je u totalnom šoku, ali ove riječi će tek da odzvanjaju: Pešićeva žrtva nije mogla da šuti
Ovo bi bila prava bomba
Split će da "gori" zbog Rakitićeve objave, sprema li se najveći transfer ikad u HNL-u?!
Tokom utakmice Hrvatska - Crna Gora