Fudbaleri Marseillea pobijedili su večeras na Velodromeu Nicu s 2:1 u susretu 36. kola Ligue 1.
Do važna tri boda u borbi za Evropsku ligu tim Rudija Garcije došao je nakon velike borbe sa Nicom, koja naredne sezone igra Ligu prvaka.
Dobro je domaći tim ušao u meč i u 21. minuti je došao do vodstva, a mrežu gostiju je pogodio Gomis za prednost od 1:0.
Iako je prilika u prvom dijelu bilo još, na odmor se otišlo minimalnim vodstvom domaćeg tima, da bi u nastavku oba tima postigla po gol.
Gosti su u 50. minuti izjednačili. Pogodio je Mario Balotelli za 1:1, ali ni Italijan nije pomogao Nici večeras.
Igrala se 66. minuta kada pobjedu Marseilleu donosi Patrice Evra za konačnih 2:1.
Dva kola prije kraja Marseille je bod ispred Bordeauxa i ova dva tima će voditi veliku bitku za Evropsku ligu.
Ligue 1, 36. kolo:
Marseille - Nice 2:1
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Zanimljivi naslovi u srpskim medijima
RTS je večeras iznenadio cijelu Srbiju - Bole riječi kojim su opisali poraz od Turske
Novi poraz 'Psihopate'