Ruska novinarka Yuliana Tretyak održala je obećanje i skinula se gola pošto je njen omiljeni klub Spartak iz Moskve osvojio titulu.
Nakon 16 godina Spartak je vratio šampionski pehar u svoje vitrine. Navijači su, naravno prezadovoljni, a oduševljenje nije skrivala ni sportska novinarka Yuliana Tretyak.
Ona je održala obećanje koje je navijačima dala uoči sezone, tačnije da će se skinuti gola ukoliko Spartak postane prvak. Atraktivna plavuša se na Instagramu razgolitila i tako još jednom pokazala svoju ljubav prema moskovskom klubu.
Vrela fotografija je izazvala oduševljenje među navijačima Spartaka, ali i ostalih klubova iz Rusije.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oglasio se legendarni fudbaler
U noći kad je Srbija paralizovana Vidić krenuo u otvoreno rušenje Vučića, poruka je jasna i glasna
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Kakve riječi teniske ikone