Sead Kolašinac, koji će od naredne sezone nastupati za Arsenal, iznenada je postao top tema u Engleskoj.
Mediji sa Otoka se već bave stvarima vezanim za ovaj transfer, a pojedini su došli do detalja petogodišnjeg ugovora koji se tiču njegovih primanja na Emiratesu.
Kako navodi Football London, Sead Kolašinac će sedmično zarađivati čak 120.000 funti i postat će treći najplaćeniji fudbaler ovog kluba. Ako se ove informacije ispostave tačnim, ispred njega će biti samo Alexis Sanchez (130.000) i Mesut Ozil (140.000), dvije daleko najveće zvijezde kluba.
Arsenal će skupo plaćati Kolašinca, ali si može priuštiti taj luksuz i to najviše zbog činjenice da će ga dovesti besplatno. Našem reprezentativcu na kraju sezone ističe ugovor sa Schalkeom, a Sky Sport je objavio da će se 1. jula pridružiti ekip kao slobodan igrač i zatim započeti pripreme za novu sezonu.
Sead Kolašinac (23) je prošao omladinske selekcije Karsruhea, Hoffenheima i Stuttgarta, iz kojeg je 2011. godine stigao u Schalke. Za tim iz Gelsenkirchena je za šest godina odigrao 123 utakmice.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Slavni fudbaler se oglasio pismom
Crna nedjelja za režim, pao je prvi veliki grad! Vidić srušio Vučića: "Vidim Srbiju koja se..."
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Sramota u punom smislu riječi