Manchester United je sinoć došao do trofeja Lige Evrope nakon pobjede nad Ajaxom u finalu ovog takmičenja, a nedugo nakon okončanja susreta jedan njihov igrač je, već, govorio o mogućem odlasku sa Old Trafforda.
Argentinski golman Sergio Romero je dobio priliku braniti u velikom finalu. Romero je bio standardan u Evropi za United ove sezone, ali su ipak mnogi osporavali Mourinhovu odluku da i u finalu De Gea ostane na klupi, a Argentinac stane među stative.
Ipak, Romero nije imao puno posla, jer je Ajax rijetko upućivao udarce na njegov gol. United je došao do pobjede bez primljenog gola, a odmah po završetku meča Romero je za argentinski Fox Sports otvoreno govorio o mogućnosti da se vrati u domovinu.
"Racing je moj dom, ja sam veliki navijač, volio bih da se mogu vratiti", prokomentarisao je Romero mogućnost da u budućnosti obuče dres Argentinskog Racinga.
"Zamolio sam svog manadžera da mi ništa ne govori prije kraja sezone", odgovorio je Romero na pitanje novinara da li je golman Uniteda imao nekih ponuda za transfer.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Forgač nokautirao Abea
Bivši borac pravio nered, a zatim se pojavio šef FNC-a - Šaka, nos, patos...
Detalj koji je čini se odlučio sve