U Maksimiru je ovih dana sve samo ne mirno.
Nakon 12 godina Dinamo je ostao bez trofeja u Hrvatskoj, bez Lige prvaka koja je donosila ogromna finansijska sredstva, ali i bez sportskog direktora Romea Jozaka.
Ne tako davno Jozak se spominjao u Dinamu kao menadžer engleskog tipa, čovjek s neograničenim ovlastima, no na kraju je iz zagrebačkog kluba - otišao. Sportske novosti su objavile kako je između dvije strane potpisan sporazumni raskid ugovora, a razlozi zbog kojih je došlo do razlaza u ovom trenutku nisu poznati.
Špekuliše se kako se Jozak nije slagao s klupskom politikom, ostankom trenera Peteva, ali i transferima koji Dinamu uoči nove sezone nisu išli na ruku.
Podsjetimo, Jozak je na poziciju sportskog direktora Dinama stigao sredinom februara.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Pripremna utakmica za obje ekipe