Play Clevelanda Kyrie Irving uoči treće utakmice finalne serije NBA lige protiv Golden State smatra da njegova ekipa ni u kom trenutku ne smije da oklijeva.
Golden State Warriorsi su u obje utakmice finalne serije ubjedljivo porazili Cleveland. Međutim, to ne mora ništa značiti jer je i prošle sezone Cleveland gubio u finalu, ali su se na kraju vratili u seriju i kasnije osvojili titulu.
"Warriorsi su sačuvali domaći teren i to nam je jasno. Gubimo sa 2:0, ali idemo kući i moramo da se nosimo sa šansama. Ali ne smijemo da oklijevamo. Nikada ne treba da oklijevamo, čak ni kada konačan ishod nije na našoj strani. Znamo ko smo i dalje ostajemo na zacrtanom kursu", rekao je Irving.
Treća utakmica finalne serije na rasporedu je noćas od 3 sata, a domaćin će biti Cleveland.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Slavni fudbaler se oglasio pismom
Crna nedjelja za režim, pao je prvi veliki grad! Vidić srušio Vučića: "Vidim Srbiju koja se..."
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Turci donijeli veliku vijest