Plejmejker Crvene zvezde Stefan Jović zadobio je novu povredu.
Koordinator igre crveno-bijelih je tokom jučerašnjeg meča Super lige Srbije sa ekipom Mega Leksa osjetio bol u listu desne noge, zbog čega je u posljednjem kvartalu morao napustiti parket.
Bolna grimasa na njegovom licu nije davala dobre znakove. Crne slutnje, potvrdio je i stručni medicinski tim beogradskog sastava, koji je ustanovio da povreda nije niti malo bezazlena.
I dalje nije poznato koliko će trajati oporavak ovog mladog košarkaša, no, sigurno je da će propustiti naredni meč u prvenstvu Srbije.
Jović u posljednjih godinu dana očigledno nema sreće po pitanju povreda. Taman što je sanirao onu leđa, koja je trajala skoro tri mjeseca, noga se ispostavila kao nova boljka.
Vrijedno pomena jeste i to, da se Jović dovodio u vezu sa odlaskom u Barcelonu ovog ljeta.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Turska je u finalu
Grčka se večeras nije ništa pitala! Ataman obećao medalju i ispunio!
Ne stišava se bura u Srbiji
Đurović žestoko isprozivao Pešića, a onda poslao poruku i Dončiću: "Ako ti je otac Srbin, onda..."
Džikić je poznat po mislu za ironiju
"Ja sam Srbin, to je zemlja inače poznata po savršenom miru i strpljenju"
Smatraju da im je on sve "izbaksuzirao"
Srbi su našli krivca za poraz na Eurobasketu, region "cirkuza" sa izjavom Aleksandra Vučića
Nije baš previše dobro