Drugo pojačanje FK Sloga Simin Han za narednu sezonu Prve lige Federacije BiH je 23-godišnji Muris Pirić.
Pirić u Slogu dolazi iz redova banovićke Budućnosti s kojom nije izborio opstanak u ligi, a prije toga je nosio dres Zvijezde iz Gradačca, Jedinstva iz Bihaća, te RNK Split.
U sezoni koja je nedavno završena Pirić je upisao 23 nastupa u ligi te dodao četiri pogotka, a nastupa u veznom redu.
Pirić je sa Slogom potpisao trogodišnji ugovor sa mogućnošću produženja,a prije njega je u ovaj klub stigao Milan Muminović.
Tu sigurno neće biti kraj pojačanjima tima koji je nedavno preuzeo Darko Vojvodić, a koji će sigurno biti jedan od glavnih kandidata za osvajanje prvog mjesta i plasman u Prvu ligu Federacije BiH.
Promo
Takmičenje obilježili sjajni potezi pod koševima i velika posjećenost
Uz zlatnu asistenciju Mozzarta: Završen 3x3 basket turnir Vitez
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Navijačka grupa se zove Torcida
Ponoćna akcija Albanaca u "srcu Srbije", više neće da trpe, poruka je žestoka: "Na vrata smo vam..."
Prvi čovjek Crvene zvezde
Zvezdan Terzić priznao poraz za pregovaračkim stolom, moćan je samo u Srbiji: "On je tako želio"
Suđenje u decembru, prijeti mu doživotni zatvor