Kao Dinho

Odegaard igra za Real, ali idol mu je očito Ronaldinho

Edmir Škorić

U21 reprezentacija Norveške pregazila je Kosovo sa 5:0 u meču kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Norvežani su u Drammenu očitali lekciju vršnjacima s Kosova, a u strijelce su se redom upisivali Thorsby, Ajer, Risa, Reitan i Hanche-Olsen.

U sastavu domaćeg tima igrao je 90 minuta talentovani Martin Odegaard, ali on nije tresao mrežu Kosova, mada je u 23. minuti asistirao kod drugog gola.

No, upravo je mlada nada Real Madrida imala najljepši potez na meču. Odegaard je u jednom trenutku u stilu Ronaldinha prevario protivničkog igrača, mada kraj akcije nije bio pretjerano dobar.

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.