Maxime Gonalons, bivši igrač Lyona, stigao je u Rim, gdje je dočekan kao veliko pojačanje.
Gonalons je cijelu karijeru proveo u Lyonu, no sada se sa 28 godina odlučio veznjak doći u Romu. Doveo ga je novi sportski direktor Rimljana Monchi.
Igrač željan novog iskustva stigao je u Rim na aerodrom nasmijan i zadovoljan, iako je let iz Francuske kasnio.
Mala grupa navijača i mediji dočekali su Gonalonsa, a on je poručio: "Forza Roma!" i odmah se dopao pristašama rimskog tima. Po sezoni će zarađivati 2.5 miliona eura, a ugovor s Romom potpisat će danas, nakon što obavi ljekarske preglede.
Pored njega Roma je dovela Ricka Karsdorpa iz Feyenorda, Lorenza Pellegrinija iz Sassuola, kao i Hectora Morena iz PSV-a, a otišli su Mohamed Salah, Leonardo Paredes, očekuje se da odu i Antonio Rudiger, te Kostas Manolas.
7
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Portali već tragaju za Piksijevim nasljednikom
Srbija traži zamjenu za Piksija - Na listi želja Mourinho, ali i najveće trenersko ime iz BiH
Press konferencija Barcelone
Flick više nije mogao izdržati, zbog Yamala je bio iskren: "Tužan sam, ne znam šta drugo reći"
Na Marakani milioni, ali...
Turci objavili zaradu Crvene zvezde od prodaje Cherifa Ndiayea - Nije ono čemu su se nadali
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
19-godišnjak pred sjajnim potpisom