U Mariboru s velikom dozom opreza se pripremaju za gostovanje u Mostaru.
Do utakmice 2. pretkola Lige prvaka između Zrinjskog i Maribora ostalo je nešto manje od deset dana, a da u slovenačkom klubu ništa ne prepuštaju slučaju može se zaključiti i po najavama trenera Darka Milaniča.
On je, naime, najavljujući utakmicu dao do znanja da će Maribor imati 'špijune' na sutrašnjoj generalci Zrinjskog protiv Slobode.
"Gledali smo dvije njihove utakmice, gledat ćemo ih i u srijedu", kazao je, između ostalog, Milanič.
Za razliku od Zrinjskog, Maribor će generalku imati protiv ruskog Krasnodara.
"Radi se o ekipi top klase protiv koje nadamo se neće biti grubosti kao protiv Intera iz Zaprešića, a vjerujemo i da će nam utakmica poslužiti da spremno dočekamo Zrinjski", zaključio je trener Maribora.
Zrinjski i Maribor će, podsjećamo, snage odmjeriti 12. jula u 19:00 sati uz direktan TV prijenost koji će realizirati Arena Sport TV.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Andrija Maksimović konačno otišao
U Beogradu ostvaren rekordan transfer, ovakve cifre se ne pamte: "Lopov osjeća da mu je kraj"
Nije se dugo čekalo na reakciju