Ivan Lendrić je doputovao u Lens, gdje će vjerovatno do kraja dana potpisati ugovor sa francuskim drugoligašem.
Dojučerašnji napadač Željezničara je već boravio na stadionu Lensa gdje je upoznao prvog prijatelja s kojim će dijeliti svlačionicu u narednom periodu i vjerovatno provoditi najviše vremena, barem na početku.
Lendrića je srdačno dočekao Dušan Cvetinović, defanzivac Lensa koji dolazi iz Srbije, a vjerovatno su ga čelnici kluba ovom prilikom angažovali i zbog uspostavljanja bolje komunikacije sa hrvatskim napadačem.
Inače, Lendrić i Cvetinović će biti jedini Balkanci u Lensu, za koji su u prošlosti s mnogo uspjeha nastupali Nenad Kovačević i Dejan Milovanović iz Srbije, Crnogorac Anto Drobnjak i Hrvat Vedran Runje.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Više nije član katalonskog kluba
Došao na trening Barcelone, dočekala ga torba u svlačionici, pa saznao da su mu raskinuli ugovor! · Zvanično
Odabrali susjednu zemlju
Žestok udarac za Hrvatsku, dvojica ne žele nositi dres Vatrenih - "Želje tih momaka su sada jasne"
Orlovi došli do velika tri boda