Jedan od najboljih fudbalera Maribora Luka Zahovič bit će u konkurenciji za sutrašnji meč protiv Zrinjskog koji se igra Pod Bijelim brijegom.
Iako se prije nekoliko dana pojavila vijest da će ovaj 21-godišnjak napustiti Maribor, Zahovič je doputovao u Mostar i očekuje se da bude u timu koji će od prve minute istrčati na megdan našem šampionu.
"Drago mi je da je s nama i Luka Zahovič. Svi koji su bili među putnicima za Mostar su spremni i znači da ćemo na njih računati protiv Zrinjskog", rekao je trener Maribora Darko Milanič.
Luka Zahovič je u prošlosti nastupao za Benficu, Verzej, Heerenveen i Maribor, a u prošloj sezoni je postigao 15 golova za Maribor u Prvoj ligi Slovenije.
Inače, ovaj mladi napadač je sin proslavljenog Zlatka Zahoviča koji već godinama s mnogo uspjeha obnaša funkciju sportskog direktora Maribora.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
19-godišnjak pred sjajnim potpisom
Srpska zvijezda uzima pasoš bratske zemlje - "Djed mu je to omogućio"
Spustio se nekoliko rangova niže
Nekada je bio ljubimac navijača FK Sarajevo: Dušan Hodžić predstavljen u novom klubu
Ne stišava se bura u Srbiji
Đurović žestoko isprozivao Pešića, a onda poslao poruku i Dončiću: "Ako ti je otac Srbin, onda..."
Slavili sa minimalnih 1:0
Igru briši, bodove piši: Hrvati jedva pobijedili Farska Ostrva, zna se šta Dalića najviše zabrinjava
Želju mu nije mogao ispuniti