Izvršni direktor Milana Marco Fassone otkrio je nevjerovatan podatak koji je prethodio transferu Leonarda Bonuccija iz Juventusa u Milan.
Najveći transfer u Italiji ovog ljeta je bio samo "luda ideja", koja je na kraju postala stvarnost i to zahvaljujući treneru Rossonera Vincenzu Montelli.
On je tražio od Uprave kluba da se ta ideja pretvori u transfer, što se na kraju i desilo.
"Bila je to luda ideja. Bonuccija uopšte nismo pokušavali da dovedemo, ali nam je Vincenzo Montella tražio da nastavimo. Na kraju smo dobili odličnog igrača i Leov dolazak je dobar signal za budućnost kluba", rekao je Fassone.
Bonuccijev transfer na San Siro je izazvao dosta pažnje, a Juventus je od njegove prodaje zaradio 42 miliona eura.
Nakon odlaska sjajnog štopera u Milan pojavile su se razne priče o razlozima odlaska, a kao najlogičnije rješenje spominje se Bonuccijev loš odnos sa trenerom Bianconera Maxom Allegrijem.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Barbarez zna na čije iskustvo se mora osloniti
Niko kao Edin Džeko! Scena s centra terena na Koševu će oduševiti navijače Bosne i Hercegovine
Ovo bi bila prava bomba
Split će da "gori" zbog Rakitićeve objave, sprema li se najveći transfer ikad u HNL-u?!
Detalj koji je čini se odlučio sve
Srbi su izgubili protiv Finske zbog onoga što se desilo na poluvremenu meča u Rigi
Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2026. godine
Čudesni ponedjeljak na Kosovu i suze su potekle, Izrael i Italija priredili ludnicu
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika