Škotski tim vodi sa 2:0

Hladan tuš na Pecari, Aberdeen stigao do vodstva

Endin Čaušević

Fudbaleri Širokog Brijega trenutno igraju na Pecari revanš utakmicu 2. pretkola Evropske lige protiv Aberdeena.

Široki je u prvoj utakmici u Škotskoj ostvario veoma dobar rezultat odigravši 1:1 i tako otvorio sebi put u 3. pretkolo. Bh. klub je odlično igrao do 72. minuta kada je škotski tim zaledio Pecaru.

Stewart je prošao po desnoj strani i odlično šutirao za 0:1 i hladan tuš na Pecari. Samo nekoliko minuta kasnije gosti su postigli i drugi gol, a ovaj put strijelac je bio Mackay-Steven. Širokom sada treba pravo čudo i tri gola da prođe dalje.