Treneru Manchester Uniteda Joseu Mourinhu mnogi se smiju nakon posljednje izjave, dok je drugi uzimaju sa rezervom, jer smatraju da tu itekako ima istine.
Naime, Mourinho je za engleske medije govorio o prvom meču u Premiershipu koji će United igrati protiv West Hama te je imao veoma zanimljivo mišljenje o protivniku.
Čekićari su tokom prelaznog roka angažovali Joea Harta i Javiera Hernandeza, a veoma je blizu i dolazak krilnog napadača Marka Arnautovića. Mourinho se očito sada pribojava ove ekipe, ali pitanje je da li je otišao predaleko sa ovom izjavom:
"Puno razmišljam o West Hamu protiv kojeg otvaramo sezonu. Doveli su Harta, dolaze Arnautović i Chicharito...Fantastično su odradili prelazni rok i čini mi se da će se boriti za titulu", rekao je Mourinho.
Podsjetimo, United i West Ham će meč prvog kola odigrati 13. augusta na Old Traffordu.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
I BiH bi potpisala slično
Na Balkanu napravljeno fudbalsko čudo, UEFA udarila zabranu: I danas je ukras države
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e
Kosovo i Bosna i Hercegovina dobili su najteži mogući udarac: "Te države ne postoje?"
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Analiza bivšeg napadača